o firmě

NTL Forensics

V roce 2014 jsme zahájili činnost na území distribuční skupiny ČEZ a innogy, v roce 2015 jsme přidali spolupráci se skupinou E.ON (jižní Morava a jižní Čechy). Začali jsme projektovat veřejné osvětlení pro město Prahu a následně jsme se začali podílet na obnově a výstavbě veřejného osvětlení pro THMP.  Vzhledem k výraznému rozvoji a celosvětové podpoře „zelené energie“ jsme se v letech 2017, 2018 zúčastnili prvních veletrhů a přednášek v trendu „smart“ city a e-mobilita, poté jsme se aktivně zapojili do instalací nabíjecích stanic pro elektromobily.

Patříme mezi špičku v energetickém řízení budov. Naše společnost disponuje experty v oblasti odhalování netechnických ztrát na celém distribučním území v České republice a podíleli jsme se na odhalování ztrát v 5 zemích Evropy.

Zkušenosti ze zahraničních
projektů v rámci EU
Působíme na celém území
České republiky (výhoda flexibility)
Nabízíme komplexní řešení

náš tým

Karel Vaniš

Provozní ředitel

Karel Vaniš je provozním ředitelem a členem představenstva společnosti NTL Forensics a.s., která pracuje například pro společnost ČEZ, innogy, E.ON, EG.D, GasNet a THMP. Má mnohaleté zkušenosti z vedení projektů také mimo ČR.

Karel Vaniš

náš tým

Daniel Vaněk

Předseda představenstva

Daniel Vaněk je obchodním ředitelem a předsedou představenstva společnosti NTL Forensics a.s. Ve společnosti působí od roku 2014.

Daniel Vaněk

náš tým

Lukáš Bastl

Člen představenstva

Lukáš Bastl je ekonomickým ředitelem a členem představenstva společnosti NTL Forensics a.s. Ve společnosti působí již od roku 2012 a mimo ekonomických záležitostí má na starosti i personalistiku.
Své předchozí zkušenosti získal při řízení zakázek v nadnárodní společnosti.

Lukáš Bastl